O firmie


Veridis to kompleksowa rehabilitacja prowadzona stacjonarnie w Gabinecie oraz mobilnie w domu pacjenta lub miejscu pracy. Służymy radą i profesjonalną rehabilitacją w zakresie neurologii, ortopedii, kardiologii, geriatrii i profilaktyki z wykorzystaniem nowoczesnej wiedzy.

„Naszymi największymi zaletami są: konkurencyjne ceny, krótkie terminy oczekiwania, indywidualne podejścia do pacjenta oraz efektywne metody leczenia”.

Firma Veridis powstała z myślą o pacjencie, który wymaga całkowitego zaangażowania i zrozumienia ze strony fizjoterapeuty, w jego codziennych dolegliwościach. W trosce o zdrowie i dobrą sprawność fizyczną klienta dostosowujemy terapię i program rehabilitacyjny indywidualnie do Państwa potrzeb.

„W swojej praktyce łączymy elementy tradycyjnej terapii manualnej z terapią funkcjonalną, wykorzystując najnowszą wiedzę medyczną”.

Pacjent ma prawo wiedzieć, jakie techniki i metody stosujemy, dlatego zawsze udzielamy dokładnych informacji na temat procesu leczenia.

„W swojej pracy każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i zawsze stawiamy na pierwszym miejscu jego dobro”.

Fizjoterapia wykorzystuje różne formy i metody leczenia, a dzięki nowoczesnym technikom i profesjonalnemu podejściu do pracy, rehabilitacja szybko odnosi pozytywne skutki. Każdy pacjent jest dla nas ważny, dlatego nigdy nie odmawiamy pomocy.

„Stale poszerzamy swoją wiedzę aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.”


blog


Razem z Veridis wiesz więcej. Z myślą o naszych pacjentach, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat fizjoterapii i zdrowego stylu życia, stworzyliśmy bloga. Znajdziesz tu rzetelne wpisy ułatwiające rozpoznanie choroby oraz szybkie i efektywne przeciwdziałanie ich przyczynom. Porady w pokonywaniu codziennych przeciwności na drodze do bycia zdrowym. Zapraszamy do lektury.


Zobacz


Copyright Veridis mgr Anna Strękowska | Layout: Joanna Strękowska | Realizacja: Filip